Hizmetler


ŞİRKETLER HUKUKU

Mustafa Alper ORAL Avukatlık Bürosu kuruluşundan bu yana Türkiye'nin önde gelen şirketlerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

AİLE HUKUKU

Mustafa Alper ORAL Avukatlık Bürosu kurulduğu tarihten itibaren aile hukukuna dayalı hukuki uyuşmazlıkların çözümüne ilişkin hukuki hizmet vermektedir.

MİRAS HUKUKU

Mustafa Alper ORAL Avukatlık bürosu uzman ve dinamik kadrosu ile Miras hukukuna dayalı uyuşmazlıkların çözümüne ilişkin hukuki hizmet vermektedir.

BANKACILIK VE FİNANSAL HUKUK

Mustafa Alper Oral Avukatlık Bürosu müvekkilerine bankacılık ve finansal hukuk alanında hem ulusal hem de uluslararası hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

VATANDAŞLIK VE ÇALIŞMA İZNİ

M.Alper Oral Avukatlık Bürosu tecrübeli ekini ile yabancı müvekillerine oturum izni alma ve vatandaşlık hakkı elde etme sürecinde anlaşmalı yeminli tercümanlar eşliğinde kesintisiz hukuki destek sağlamaktadır.

GAYRİMENKUL HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu Türk ve yabancı müvekkillerine Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere Gayrimenkul alım-satım sürecinin başından sonuna kadar ilişkin hukuki destek sunmaktadır.

TAZMİNAT HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu müvekkillerine maddi ve manevi tazminat taleplerine ilişkin hukuki danışmanlık sunmaktadır.

CEZA HUKUKU

Mustafa Alper ORAL Avukatlık bürosu kurulduğu tarihten itibaren Ceza hukukuna dayalı hukuki uyuşmazlıkların çözümüne ilişkin hukuki hizmet vermektedir.

SİGORTA HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu müvekkillerine Sigorta Hukukuna ilişkin ticari arabuluculuk süreci de dahil olmak üzere hukuki danışmanlık sunmaktadır.

İCRA VE İFLAS HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu profesyonel ve dinamik ekibi ile İcra ve İflas Hukukundan kaynaklı uyuşmazlıkların çözümüne dair hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

TÜKETİCİ HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu İş Hukuku alanında tecrübeli ekibi ile tüketici ilişkisinden kaynaklanan hukuki uyuşmazlıkların çözümünde kesintisiz hizmet vermektedir.

ULUSLARASI TİCARİ SÖZLEŞMELER

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu deneyimli ekibi ile müvekkillerini kesintisiz olarak desteklemekte ve müvekkillerinin global Pazar içerisinde güvende hissetmesini sağlamak için uluslararası ticari sözleşmeler hazırlamaktadır.

YABANCILAR HUKUKU

M.Alper ORAL ve ekibi yabancı müvekkilerine kesintisiz ve güvenilir hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TİCARET HUKUKU

M.Alper ORAL tecrübeli ve dinamik ekibi ile ticari uyuşmazlıklara ilişkin hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İŞ HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu İş Hukuku alanında tecrübeli ekibi ile iş-işveren ilişkisinden kaynaklanan hukuki uyuşmazlıkların çözümünde kesintisiz hizmet vermektedir.

EŞYA HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu Eşya Hukukunun her alanında hukuki hizmet vermektedir.

SPOR VE TAHKİM HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Hukuku Spor ve Tahkim Hukuku alanında profesyonel ekibi ile kesintisiz hukuki hizmet vermektedir.

KVKK

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu KVKK uzmanlı belgesine sahip kadrosu ve çözüm ortakları ile bu genç hukuk alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İDARE HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu İdari davalar ve uyuşmazlıklara ilişkin hukuki hizmet vermektedir.

VERGİ HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu müvekkilerine Vergi Hukukuna ilişkin her türlü hukuki danışmanlığı sunmaktadır.

KIYMETLİ EVRAK HUKUKU

M.Alper ORAL Avukatlık Bürosu müvekkillerine Kıymetli Evrak Hukukuna ilişkin hukuki danışmanlık sunmaktadır.